ZŠ Sibírska 42, Prešov

"Neučíme sa pre školu, ale pre život." Seneca.

Moderná škola - podporujúca aj polytechnickú výchovu

Krúžok - kreatív a výtvarná výchova

 

 

Dielne

 

Vieme pomáhať aj iným

Vďaka čitateľom, ktorí zareagovali na článok o ťažko skúšanej rodine z Prešova, sa jej dostáva pomoci. Na Mikuláša dokonca potešili rodinu Mariána Nálepu deti zo  Základnej školy na Sibírskej ulici v Prešove. Priniesli svoje obľúbené hračky. Pomohli aj inej rodine.  

Čítajte príspevok v Korzári TU.

Pomáhame chrániť prírodu

Žiaci 1.B triedy sa vybrali k edukačnému ihrisku našej školy, aby spoločnými silami vysadili ihličnaté stromčeky a tak skrášlili okolie.

Číslo účtu SRRZ na zaplatenie ZRPŠ

č. účtu: 4020900960/7500

 

IBAN: SK93 7500 0000 0040 2090 0960

 

VS: 2162017

 

KS:0308

 

Doplňujúce údaje: Meno, priezvisko, trieda (dôležité údaje kvôli identifikácii platby)!!!!

AKTUÁLNE INFO Info arrow

Exkurzia Nitra - Veľká Morava

Exkurzia Nitra - Veľká Morava

- testovanie žiakov T5 - riaditeľské voľno pre 6.-9. ročník

- testovanie žiakov T5 - riaditeľské voľno pre 6.-9. ročník

» NEPREHLIADNITE

Nenechajte prepadnúť svoje 2 % z daní a darujte ich vlastným deťom. Ako na to nájdete v tomto príspevku od rodičovského združenia.

» NAJNOVŠIE OZNAMY

Na ZŠ Sibírskej sa zrodil nový talent, v 9.ročníku. Filip Brády obsadil 2. miesto na okresnom kole biologickej olympiády a postupuje do krajského kola. Žiačka Barbara Lešková bola tiež usilovná a zaradila sa k úspešným riešiteľom. Veľmi sa tešíme z ich úspechu, na ktorý ich dlhodobo pripravovala p. učiteľka Adamkovičová.  Gratulujeme a držíme palce v krajskom kole.

Založ si banku. 13.02.2017

Založ si banku – je názov projektu, prostredníctvom ktorého mali možnosť žiaci siedmeho ročníka ukázať svoje schopnosti a tvorivosť v oblasti bankovníctva a reklamy.

Deti majú v sebe prirodzenú túžbu učiť sa, poznávať svet a radi svoje vedomosti a skúsenosti prezentujú svojmu okoliu. VŠETKOVEDKO im ponúka jedinečnú šancu ukázať v celoslovenskej vedomostnej súťaži, čo všetko o svete vedia a popritom sa v hravej súťažnej atmosfére naučiť niečo nové. Do súťaže sa dňa 1.12. zapojilo viac ako 17 5000 detí z celého Slovenska.

Dňa 3.2.2017 budú polročné prázdniny. V tomto čase bude ŠKD zatvorené !

Dôkaz, že sme živí a zdraví.

» zobraziť staršie novinky