08.02.2017, Streda

V Š E T K O V E D K O

Deti majú v sebe prirodzenú túžbu učiť sa, poznávať svet a radi svoje vedomosti a skúsenosti prezentujú svojmu okoliu. VŠETKOVEDKO im ponúka jedinečnú šancu ukázať v celoslovenskej vedomostnej súťaži, čo všetko o svete vedia a popritom sa v hravej súťažnej atmosfére naučiť niečo nové. Do súťaže sa dňa 1.12. zapojilo viac ako 17 5000 detí z celého Slovenska.

Deti majú v sebe prirodzenú túžbu učiť sa, poznávať svet a radi svoje vedomosti a skúsenosti prezentujú svojmu okoliu. VŠETKOVEDKO im ponúka  jedinečnú šancu ukázať  v celoslovenskej vedomostnej súťaži, čo všetko  o svete vedia a popritom  sa v hravej súťažnej  atmosfére naučiť niečo nové. Do súťaže sa dňa 1.12. zapojilo viac ako 17 5000 detí z celého Slovenska.

V tvorivej atmosfére si  20 žiakov  našej školy vyskúšalo či sa dokážu v správnej chvíli sústrediť a podať čo najlepší výkon. Život prináša veľa situácií, kedy treba pracovať pod časovým tlakom a nezaváhať. Naši  žiaci to zvládli a zabojovali o titul VŠETKOVEDKO alebo VŠETKOVEDKOV UČEŇ. V tomto školskom roku zaviedli organizátori súťaže novinku – titul  VŠETKOVEDKO ŠKOLY. Získa ho ten súťažiaci, ktorý v rámci školy dosiahne najlepší percentil (je to žiak, ktorý predbehol vo svojej kategórii najväčšie percento súťažiacich).

Výsledky súťaže:

VŠETKOVEDKO ŠKOLY : Alexandra Lichvárová 5.A

VŠETKOVEDKO : Marchevský Jakub 2.B, Slaninová Anna 3.A, Svatonová Karolína 4.A

Gajdoš Patrik 4.B, Lichvárová Alexandra 5.A

VŠETKOVEDKOV UČEŇ:   Cuper 2.A, Marfynets  2.A, Garčár 2.B, Krihovský 2.B,

Žaludko 2.B,Vasilčin 3.A, Goliášová 3.A,  Kaňuščáková 3.B

Marcinčinová 3.B, Szilágyiová 4.A Ferková 4.B,

Gerberyová 5.B, Rurová 5.B, Bakošová 5.B

Všetci súťažiaci sa môžu tešiť z  krásnych diplomov a zaujímavých cien.

Fotky nájdete TU.