04.03.2017, Sobota

Fašiangový karneval v ŠKD

Obdobie  Fašiangov je plné radosti a bujarých zábav, nielen pre deti, ale aj pre dospelákov. Aj v našom školskom klube sme sa rozlúčili s týmto pre všetky vekové kategórie príjemným časom na fašiangovom karnevale. Prezliekli sme sa do nádherných masiek aj vlastnoručne zhotovených škrabošiek a podaktorí sme si okúsili svoju zdatnosť pri súťažiach, ktoré boli zamerané na šikovnosť a apetít súťažiacich.

Tentokrát sa  s nami zabávali aj naše praktikantky z PaSa, ktoré pre nás pripravili veľmi zaujímavý program. Zároveň sme sa vybláznili v tanci a po ukončení zábavy sme si pochutnali na výbornom pohostení vo svojich oddeleniach.

Už teraz sa tešíme na budúcoročný karneval.