21.10.2017, Sobota

Týždeň zdravej výživy

Jednou z najdôležitejších vecí k dobrému a dlhému životu je zdravá výživa, na ktorú však často zabúdame.  Svetový deň zdravej výživy, ktorý si pripomíname  16. 10.  sme si preto predĺžili na celý týždeň. Nosili sme do školy zdravú zeleninu, ovocie a bylinkové čaje, v školskej jedálni nás čakali obedy zo zdravých strukovín.

Žiaci 7.A,7.B, 6.A a 6.B si pripravili pre nás každé ráno zdravé a chutné ochutnávky, na ktoré sme sa stále veľmi, veľmi tešili a nám piatakom formou prezentácii podali  informácie prečo  je dôležité jesť každý deň ovocie a zeleninu a ako nám môžu byť nápomocné  bylinkové čaje. Bol to veľmi zaujímavý týždeň v duchu zdravej výživy a  na zeleninu, ovocie a bylinky sa budeme pozerať už  úplne inak.

ĎAKUJEME.