05.02.2018, Pondelok

Všetkovedko

Deti majú v sebe prirodzenú túžbu učiť sa, poznávať svet a radi svoje vedomosti a skúsenosti prezentujú svojmu okoliu. VŠETKOVEDKO im ponúka  jedinečnú šancu ukázať  v celoslovenskej vedomostnej súťaži, čo všetko  o svete vedia a popritom  sa v hravej súťažnej  atmosfére naučiť niečo nové. Do súťaže sa dňa 30.11. zapojilo viac ako 20 470 detí z celého Slovenska. V tvorivej atmosfére si žiaci  našej školy vyskúšali či sa dokážu v správnej chvíli sústrediť a podať čo najlepší výkon. Život prináša veľa situácií, kedy treba pracovať pod časovým tlakom a nezaváhať. Naši  žiaci to zvládli a zabojovali o titul VŠETKOVEDKO alebo VŠETKOVEDKOV UČEŇ. Výsledky súťaže: .....

Výsledky súťaže:

VŠETKOVEDKO ŠKOLY : Karolína Svatonová 5.A – najúspešnejší žiak školy

VŠETKOVEDKO : Marek Gajdoš 2.A.

VŠETKOVEDKOV UČEŇ: Emma Molnárová 2.A, Igor Balvirčák 2.A,Tomáš Uhriňák 2.A

Lenka Kubíková 5.A, Juraj Varga 5.A, Patrícia Kovaľová 5.B,

Lucia Lazorová 5.B, Patrik Gajdoš 5.B.

Všetci súťažiaci sa môžu tešiť z  krásnych diplomov a zaujímavých cien.