19.06.2018, Utorok

Škola v prírode – Mníchovský potok

V mesiaci jún sme absolvovali týždenný pobyt v nádhernom prostredí na Floriho chate v Mníchovskom potoku. Počasie nám prialo, naplno sme využívali všetko, čo nám areál ponúkal.

Počasie nám prialo, naplno sme využívali všetko, čo nám areál ponúkal.

Cestou do ŠvP sme sa zastavili v Bardejove a prezreli si jeho historické centrum. Počas pobytu sme dvakrát navštívili v rámci turistiky Bardejovské kúpele, kde sme si prezreli skanzen a vyšantili sa v bazéne liečebného domu Ozón. Spestrením pobytu boli ukážky polície a požiarnikov z Bardejova. Deti si svoje sily zmerali v rôznych športových a vedomostných súťažiach. V rámci večerných programov sa zabávali, tancovali a spievali.

Bol to týždeň naplnený zážitkami, novými poznatkami a kamarátstvom. Hlavne to bol pobyt a pohyb na čerstvom vzduchu v lone krásnej prírody.