24.09.2018, Pondelok

Čítankovo

Prečo čítať knihy??? Nielenže si pri nich oddýchneme, ale nám aj otvárajú bránu k múdrosti a robia nás lepšími ľuďmi.   Aj z týchto dôvodov vzniklo na 1. stupni našej školy  ČÍTANKOVO. Slúži všetkým žiakom 1. stupňa, ktorí chcú ...

Prečo čítať knihy???

Nielenže si pri nich oddýchneme, ale nám aj otvárajú bránu k múdrosti a robia nás lepšími ľuďmi.   Aj z týchto dôvodov vzniklo na 1. stupni našej školy  ČÍTANKOVO. Slúži všetkým žiakom 1. stupňa, ktorí chcú čítať nové knihy nielen počas prestávok v škole, ale aj doma. Stačí si knižku vybrať podľa svojho záujmu a požičať si ju. Dôležité je aj dodržiavať pravidlá nášho Čítankova., ktoré visia na stene. Sme radi, že sme našli ohlas nielen u detí, ale aj u rodičov, ktorí nám darujú knihy, ktoré už doma nepotrebujú, ale poslúžia iným.

Kniha je najtichší a najistejší priateľ . Všetkým našim čitateľom prajeme krásne chvíle pri čítaní.

Pani  učiteľky Alena Stracenská a Zuzana Miklošová.

Fotky nájdete TU.