02.10.2018, Utorok

Piknikové čítanie u nás v škole

Trojdňový knižničný festival Prešov číta rád, ktorý sa konal v dňoch 26.9.-28.9.2018, ponúkol množstvo sprievodných podujatí. Jeho 13. ročník organizovala Knižnica Pavla Országha Hviezdoslava v Prešove. Každý rok sa snažia v ....

Trojdňový knižničný festival Prešov číta rád, ktorý sa konal v dňoch 26.9.-28.9.2018, ponúkol množstvo sprievodných podujatí. Jeho 13. ročník organizovala Knižnica Pavla Országha Hviezdoslava v Prešove. Každý rok sa snažia v rámci festivalu priblížiť knihu viac verejnosti a vyzdvihnúť ju z čitateľskej intimity na svetlo.  Osvedčilo sa im Piknikové čítanie,do ktorého sa zapojila aj naša škola a išli sme von, do prírody aspoň chvíľu prečítať si nejaký úryvok, fejtón alebo peknú myšlienku,
     Výsledkom bude čitateľská pikniková mapa Prešova a sveta.

 

Viac fotiek nájdete TU.