23.11.2018, Piatok

Farebný deň

Dňa 21.11.2018 sa 14 žiakov druhého stupňa zúčastnilo výtvarnej súťaže „Toto fakt milujem“ na SUŠ Vodárenskej, s témou „Farebný deň.“ Žiaci mohli svoj výtvarný talent prezentovať priamo v ateliéroch školy, v technike koláž, ....

FAREBNÝ  DEŇ

Dňa 21.11.2018 sa 14 žiakov druhého stupňa zúčastnilo výtvarnej súťaže „Toto fakt milujem“ na SUŠ Vodárenskej, s témou „Farebný deň.“

Žiaci mohli svoj výtvarný talent prezentovať priamo v ateliéroch školy, v technike koláž, maľba a kresba.

Súťaž bola organizovaná pod záštitou predsedu  PSK PaedDr. M.Majeského PHD, europoslankyne Mgr.J. Žitňanskej a primátorky mesta Prešov Ing.A.Turčanovej.

Cieľom súťaže bolo podporiť kreativitu žiakov základných a umeleckých škôl.

Súťaže sa celkovo zúčastnilo 72 žiakov Prešovského kraja.

Spomedzi ôsmich udelených cien získal žiak našej školy, ANDREJ ŠICHULA zo 6.A triedy, CENU POROTY.

K víťazstvu mu srdečne blahoželáme a želáme veľa nápadov a tvorivosti na jeho umeleckej ceste.