11.12.2018, Utorok

Čítam, vnímam, správne riešim.

Posledný novembrový deň si v školskej jedálni zmerali svoje sily tretiaci a štvrtáci  v čitateľskej gramotnosti. Každý žiak mal pripravený zaujímavý príbeh, ktorý musel prečítať, vnímať jeho obsah a odpovedať na otázky. V  tvorivých úlohách mali žiaci usporiadať slová do správnych  viet a vytvoriť časti osnovy k textu. Všetci sa snažili, ale najlepšie obstáli títo žiaci:

3. ročník:                                                   4. ročník:

1. miesto: Jakub Šingľár  3.A.                      1.miesto: Samuel Garčár 4.B

2. miesto: Júlia Harčárová 3.B                      2.miesto: Dávid Krihovský 4.B

3.miesto: Emma Varjanová   3.B                   3.miesto: Lucia Ohradzanská 4.A, Róbert Ferko 4.A

Veríme, že netradičnou hodinou čítania sme žiakov povzbudili k čítaniu ďalších zaujímavých príbehov.

Všetkým žiakom ďakujeme za aktívnu účasť a tešíme sa na ďalšie súťaže.