09.04.2019, Utorok

Návšteva knižnice

V našej škole sa snažíme v rámci výchovno–vzdelávacej činnosti aj o to, aby žiaci získali pozitívny vzťah ku knihám a k čítaniu. Preto sa  žiaci 1.B a 2.B spolu s triednymi učiteľkami vybrali na návštevu do knižnice ,,Slniečko῞.

V našej škole sa snažíme v rámci výchovno–vzdelávacej činnosti aj o to, aby žiaci získali pozitívny vzťah ku knihám a k čítaniu. Preto sa  žiaci 1.B a 2.B spolu s triednymi učiteľkami vybrali na návštevu do knižnice ,,Slniečko῞. Pre mnohých to bola prvá návšteva.

Vo dverách nás privítala pani knihovníčka a pozvala do kráľovstva kníh. Teta knihovníčka všetkým vysvetlila, že každá kniha má svoje miesto a preto ju veľmi rýchlo nájdeme. Porozprávala nám o všetkých pravidlách, ktoré pri vypožičiavaní kníh platia. Potom si žiaci v detskom oddelení  mohli vybrať a listovať v rozprávkových knihách a encyklopédiách. Do školy sme sa vrátili spokojní a obohatení o nové zážitky a informácie.

 

Viac fotiek nájdete TU.