30.04.2019, Utorok

Vojaci u nás.

Našu školu dňa 26. 9. 2019 navštívili príslušníci armády z Prešova. Priniesli so sebou ukážky zbraní, výstroje a výzbroje. Deti 1. stupňa sa postupne vystriedali na šiestich stanovištiach, kde si mohli ...

Deti 1. stupňa sa postupne vystriedali na šiestich stanovištiach, kde si mohli vyskúšať vojenské prilby, ako narábať s vysielačkou, orientáciu na mape, ako poskytnúť prvú pomoc.

Dozvedeli sa aj nové poznatky o zbraniach, konkrétne o samopaloch. Všetky deti najviac upútalo vojenské auto.

Bol to milý slnečný deň. Veľmi pekne ďakujeme za návštevu a spríjemnenie dňa. Tešíme sa na spoluprácu aj nabudúce.