05.06.2019, Streda

LEGOBOT 2019

Už po štvrtýkrát sa žiaci našej školy zapojili do súťaže Legobot, ktorú zorganizovala Stredná priemyselná škola elektrotechnická v Prešove v spolupráci s IT Valley Košice a partnermi súťaže OC Eperia Prešov, Eduxe (výhradný  distribútor učebných pomôcok Lego Education) a mestom Prešov.

Už po štvrtýkrát sa žiaci našej školy zapojili do súťaže Legobot, ktorú zorganizovala Stredná priemyselná škola elektrotechnická v Prešove v spolupráci s IT Valley Košice a partnermi súťaže OC Eperia Prešov, Eduxe (výhradný  distribútor učebných pomôcok Lego Education) a mestom Prešov.

Vytvorili tri dvojčlenné tímy a súťažili v týchto kategóriach:

ADOL      Adam Pliška 8.A a Oliver Ondrija  8.A                   Rescuebot  a  Speedybot

 

KIMA       Kristián Šalata 8.A a Martina Angušová 8.A          Paintbot  a  Speedybot

 

PATO       Patrik Gajdoš 6.B a Tobias Skirka 7.A                    Paintbot

 

Krásny úspech dosiahol tím KIMA, ktorý vyhral 1. miesto v kategórii Speedybot.

Martine Angušovej a Kristiánovi Šalatovi blahoželáme a ostatným súťažiacim ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Viac info na: https://www.spse-po.sk/aktuality/963/legobot-2019

 

Viac fotiek nájdete TU.