17.06.2019, Pondelok

Projekt: Slnko - čas - kolobeh života

Dňa 13. 6. 2019 boli oficiálne "spustené do prevádzky" slnečné hodiny umiestnené na priečelí našej školy. Vznikli vďaka projektu Slnko - čas - kolobeh života, ktorý ...

Dňa 13. 6. 2019  boli oficiálne "spustené do prevádzky" slnečné hodiny umiestnené na priečelí našej školy. Vznikli vďaka projektu Slnko - čas - kolobeh života, ktorý finančne podporila Komunitná nadácia Veľký Šariš no mnohí ďalší ľudia prispeli k ich vzniku svojimi vedomosťami a zručnosťami.  Ak chcete zistiť ako fungujú a overiť si ich presnosť, stačí si prečítať informácie uverejnené na tabuli pod hodinami.

 

 

Viac fotiek nájdete TU.

 

 

Tento projekt bol vysielaný aj v TV novinách na Markíze v čase 50 min. a 40 sekúnd, ktorý si môžete pozrieť na nasledujúcom odkaze: