19.06.2019, Streda

Mám rád svoju školu

V mesiaci máj prebehla výtvarná súťaž Mám rád svoju školu, ktorej sa zúčastnili aj žiaci 1. stupňa. Súťaž organizovala ZŠ Šrobárová a tu sa uskutočnilo aj slávnostné vyhodnotenie prác.

V mesiaci máj prebehla výtvarná súťaž  Mám rád svoju školu, ktorej sa zúčastnili aj  žiaci 1. stupňa.  Súťaž organizovala ZŠ Šrobárová a tu sa uskutočnilo aj slávnostné vyhodnotenie prác.

Ocenenie získali títo  naši žiaci:        Siváková Michaela    2.B

Bakoňová Barbora    2.B