25.10.2019, Piatok

Jesenný škriatok 2019

Náš vestibul aj v tomto školskom roku navštívili fantastickí jesenní škriatkovia v neuveriteľnom počte 132.  Priestor šatní ožil ...

Náš vestibul aj v tomto školskom roku navštívili fantastickí jesenní škriatkovia v neuveriteľnom počte 132.  Priestor šatní ožil rozkošnými postavičkami z tekvíc, šišiek, či lístia. Všetci škriatkovia sú symbolom toho, že sa  leto definitívne skončilo, príroda nás obdarúva svojimi poslednými darmi pred zimným spánkom a školský rok je rozbehnutý plnou parou. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k vzniku úžasnej jesennej galérie plnej farieb i vôní. Tiež veríme, že ste strávili príjemné chvíle so svojimi blízkymi pri ich tvoreni a o rok sa objavia škriatkovia v našej škole zas. 

Klobúk dole pred vašou kreativitu.

 

Viac fotiek nájdete TU.