05.12.2019, Štvrtok

10. ROČNÍK TECHNICKEJ OLYMPIÁDY

ňa 28.11.2019 sa na našej škole uskutočnilo Okresné kolo 10. ročníka Technickej olympiády, ktorú organizuje Iuventa v spolupráci s ABC - CVČ  v Prešove.  Technická olympiáda je súťaž určená ...

Dňa 28.11.2019 sa na našej škole uskutočnilo Okresné kolo 10. ročníka Technickej olympiády, ktorú organizuje Iuventa v spolupráci s ABC - CVČ  v Prešove. 

Technická olympiáda je súťaž určená žiakom 8. –9. ročníka ZŠ , resp. 3. a 4. ročníka osemročných gymnázií (kategória A) a 5. – 7. ročníka ZŠ, resp. 1. a 2. ročníka osemročných gymnázií (kategória B), ktorá svojím obsahom motivuje žiakov k praktickej tvorivej činnosti.
Súťaž má teoretickú a praktickú časť .

Súťaže sa zúčastnilo 17 škôl. Starší žiaci súťažia vo dvojiciach. Našu školu reprezentovala dvojica žiakov 9.B triedy Richard Beňko a Adam Nitzan. Mladší žiaci súťažili ako jednotlivci. Našu školu reprezentoval žiak 7.B triedy Patrik Gajdoš.

Všetkým uvedeným žiakom ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

 

Viac fotiek nájdete TU.