14.02.2020, Piatok

Šiestaci navštívili knižnicu

Dňa 7.2.2020 navštívili žiaci 6.ročníka pobočku knižnice Slniečko. Privítala nás milá pani knihovníčka, ktorá ....

Šiestaci navštívili knižnicu

 

Dňa 7.2.2020 navštívili žiaci 6.ročníka pobočku knižnice Slniečko.

Privítala nás milá pani knihovníčka, ktorá  v krátkej prednáške oboznámila žiakov o fungovaní knižnice, o spôsobe požičiavania kníh,o ich triedení podľa čísel a žánrov, o ich označovaní, ale aj o tom,ako sa môžu do knižnice prihlásiť. Následne sme sa spolu preniesli do jedného z príbehov a poučili sa o nástrahách šikany a ako jej predchádzať. Potom si žiaci mohli knižnicu prezrieť a čítať si podľa vlastného výberu.

Už teraz sa tešíme na ďalšiu návštevu pri zážitkovom čítaní. :-)

 

                                                                                                          Tr.učiteľky 6.ročníka

 

Viac fotiek nájdete Tu.