11.05.2017, Štvrtok

Cez finančné hry do reálneho života.

V stredu 10. mája sa žiaci 1.stupňa v rámci blokového vyučovania venovali tvorivým aktivitám, ktoré boli zamerané na financie. Na jednotlivých predmetoch sa žiaci venovali témam ako sú chudoba, bohatstvo, životné potreby, sporenie, finančný rozpočet rodiny, základné ľudské hodnoty. Netrdičné vyučovanie prebiehalo prostredníctvom prezentácií, didaktických hier, projektov, aktivít s pracovnými listami.

Veríme, že naši žiaci obohatili svoje vedomosti o nové poznatky zo sveta financií a tým získajú väčšiu kontrolu nad nimi a nestanú sa najdôležitejšou hodnotou v ich živote.

Ďakujem všetkým učiteľkám 1. stupňa za pripravené aktivity.