22.03.2024, Piatok

POSTUPUJEME NA KRAJSKÉ KOLO!

Ešte v januári 2023 prebehlo online formou školské kolo geografickej olympiády, ktorého sa zúčastnilo 24 našich žiakov z 5., 6., 7. a 8. ročníka.  Dvaja najlepší žiaci z každej kategórie postúpili do okresného kola, ktoré sa uskutočnilo prezenčnou formou na ZŠ Kúpeľná v marci 2024. Našu školu v tomto kole geografickej olympiády reprezentovalo šesť žiakov a z nich štyria žiaci boli úspešnými riešiteľmi s veľmi pekným umiestnením v prvej dvadsiatke zo všetkých súťažiacich.

Najlepšie umiestnenie dosiahla žiačka Júlia Fedorová zo 7.A, ktorá skončila na druhom mieste vo svojej kategórii a postupuje do krajského kola.

Súťažiacim blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a Júlii držíme prsty v ďalšej súťaži.