Majstrovstvá Európy v HIP-HOPe
Filip Hricišák, žiak 4.B triedy, sa zúčastnil na ME v HIP-HOPe, ktoré sa tento rok konali v Klagenfurte v Rakúsku. Predstavil sa celkovo v troch disciplínach, a to ...
Filip Hricišák, žiak 4.B triedy, sa zúčastnil na ME v HIP-HOPe, ktoré sa tento rok konali v Klagenfurte v Rakúsku. Predstavil sa celkovo v troch disciplínach, a to Hiphop sólo, Hiphop duo a Popping sólo. Najväčší úspech dosiahol v disciplíne Hiphop sólo deti, kde obsadil druhé miesto a stal sa vicemajstrom Európy a najúspešnejším Slovákom.
Taktiež skvelý výsledok dosiahol aj v disciplíne popping sólo deti, kde obsadil 7 miesto a iba tesne mu ušiel postup do finálovej šestky. V hiphop duo deti obsadil taktiež krásne 12. miesto v konkurencii 52 dvojíc.
Srdečne blahoželáme a veríme, že získané skúsenosti zúročí už na novembrových MS v Poľsku, kde pôjde znova s najvyššími ambíciami.




















Created by