03.09.2019, Utorok

Otvorenie školského roka 2019/2020

Dňa 2.9.2019 sa opäť otvorili brány škôl pre všetkých školákov. Po zaslúženom oddychu nastúpil čas učenia, skúšania, školských aktivít a povinností. O 9:00  hod. sa všetci žiaci, rodičia, pedagógovia a ostatní zamestnanci školy zhromaždili v školskej športovej hale. Privítal ich riaditeľ školy Mgr. Vladimír Lukáč a primátorka mesta Prešov Ing. Andrea Turčanová. Prváci si z rúk riaditeľa školy a triednej učiteľky prevzali certifikát prváka a plní očakávania sa vybrali so svojimi učiteľkami do tried.

Všetkým žiakom želáme veľa dobrých známok, pochvál a aby sa škola stala miestom, kde sa budú dobre cítiť.