13.03.2020, Piatok

VÁŽENÍ RODIČIA

Informujeme Vás, že pedagógovia budú využívať pre žiakov metódu dištančného vzdelávania prostredníctvom stránky edupage zameranú na utvrdzovanie a opakovanie učiva. V tejto súvislosti Vás a Vaše deti žiadame ....

Informujeme Vás, že pedagógovia budú využívať pre žiakov metódu dištančného vzdelávania prostredníctvom stránky edupage zameranú  na utvrdzovanie a opakovanie učiva. V tejto súvislosti Vás a Vaše deti žiadame o dôsledné sledovanie Edupage.

Nakoľko školská jedáleň nie je v prevádzke, všetci žiaci budú automaticky hromadne odhlásení.

Upozorňujem na výzvy krízového štábu, aby počas prerušenej školskej dochádzky boli dodržiavané odporúčania, žiaci by sa mali zdržiavať v domácom prostredí a vzdelávacím aktivitám sa venovať v dopoludňajších hodinách.