06.04.2020, Pondelok

Vážení rodičia

Riaditeľstvo školy  oznamuje, že podľa príslušného ustanovenia vyhlášky Ministerstva školstva Slovenskej republiky č. 231/2009 Z. z. o podrobnostiach o organizácii školského roka na základných školách, ....

Riaditeľstvo školy  oznamuje, že podľa príslušného ustanovenia vyhlášky Ministerstva školstva Slovenskej republiky č. 231/2009 Z. z. o podrobnostiach o organizácii školského roka na základných školách, na stredných školách, na základných umeleckých školách, na praktických školách, na odborných učilištiach a na jazykových školách v znení vyhlášky č. 518/2010 Z. z. veľkonočné prázdniny trvajú

 

                       od 9. apríla 2020 /štvrtok/ do 14. apríla 2020 /utorok/.

 

V týchto dňoch bude domáce online vzdelávanie žiakov prerušené. Pokračovať vo vzdelávaní budeme od 15. apríla 2020 /streda/.

 

Prajeme Vám všetkým pokojné a v zdraví prežité Veľkonočné sviatky.

                                                                                        Kolektív zamestnancov školy