17.09.2020, Štvrtok

Oznam pre rodičov (zmeny od 16.9.2020)

Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že dňa 16.09.2020 bol na stránke MŠVVaŠ SR novelizovaný Manuál pre základné školy, v ktorom je upravené - Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti. Prosíme Vás, aby ste používali len toto tlačivo. Pripomíname, že Vyhlásenie o bezinfekčnosti vypĺňajú ....

Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že dňa 16.09.2020 bol na stránke MŠVVaŠ SR novelizovaný Manuál pre základné školy, v ktorom je upravené - Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti. Prosíme Vás, aby ste používali len toto tlačivo.

Pripomíname, že Vyhlásenie o bezinfekčnosti vypĺňajú a podpisujú rodičia po každom prerušení dochádzky žiaka do základnej školy v trvaní viac ako tri po sebe nasledujúce dni ( vrátane víkendov a sviatkov ).

Pri prerušení viac ako 5 pracovných dní (víkendy a sviatky sa nezapočítavajú) z dôvodu akéhokoľvek ochorenia predkladá zákonný zástupca žiaka potvrdenie o chorobe vydané všeobecným lekárom pre deti a dorast!

Vstup cudzím osobám do priestorov školy je možný len s výnimkou potvrdenou riaditeľom školy a Vyhlásením návštevníka o bezinfekčnosti danej osoby

Ďalej oznamujeme rodičom a žiakom základnej školy, že povinnosť nosenia rúška vo vnútorných priestoroch školy je predĺžená do 30.9.2020

Tlačivo:

Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti

Vyhlásenie návštevníka školy o bezinfekčnosti