29.09.2021, Streda

Spisovateľka Petra Nagyová Džerengova a my.

Dňa 24.9.2021 sa žiaci 3.A a 4.A zapojili do aktivity Prešov číta rád, v rámci ktorej sa uskutočnila beseda so slovenskou spisovateľkou Petrou Nagyovou Džerengovou. Cieľom tohto stretnutia bolo ...

Dňa 24.9.2021 sa žiaci 3.A a 4.A zapojili do aktivity Prešov číta rád, v rámci ktorej sa uskutočnila beseda so slovenskou spisovateľkou Petrou Nagyovou Džerengovou. Cieľom tohto stretnutia bolo nielen oboznámiť sa s jej literárnou tvorbou,  prečítať si pár úryvkov z jej kníh, zahrať babkové divadlo podľa čítaného textu, ale aj zasúťažiť si o  jej knihy a pexesá. Na záver besedy ziaci získali  portrét s autogramom, ktorý bude skrášľovať priestory našej školskej knižnice. Ako si stretnutie žiaci užívali, uvidíte v našej galérii. 

 

Viac fotiek nájdete TU.