09.12.2021, Štvrtok

Pytagoriáda

Napriek aktuálnej pandemickej situácii sa v dňoch 8.12. – 9.12. 2021  konal  43. ročník Pytagoriády. Súťaže sa zúčastnili aj žiaci našej školy, ktorí si mohli otestovať svoje vedomosti z matematiky, kde dôležitá bola aj rýchlosť počítania.

Súťažilo sa v škole v online priestore, ale aj klasickou formou.  Dištančnou formou súťažili  aj žiaci, ktorí museli zo zdravotných dôvodov ostať doma. Aj keď podmienky a priebeh  realizácie súťaže boli zložité, veríme že sa našim žiakom darilo a mnohí postúpia do okresného kola.

Všetkým súťažiacim blahoželáme k dosiahnutým výsledkom  a v ďalšom roku prajeme veľa energie do riešenia nových úloh.

Fotky nájdete TU.