21.04.2022, Štvrtok

Vyhodnotenie projektu MAREC - MESIAC KNIHY

Skončil sa marec a my sme vyhodnotili náš malý projekt venovaný knihám. Žiaci sa každý týždeň venovali jednej téme, ktorú ...

Skončil sa marec a my sme vyhodnotili náš malý projekt venovaný knihám. Žiaci sa každý týždeň venovali jednej téme, ktorú mali vyčítať, alebo nakresliť z kníh. Výber bol ťažký, pretože mnohí žiaci nám naozaj ukázali, že kniha ako taká, je im stále blízka. Za to patrí vďaka aj vám rodičia, že ich v čítaní kníh podporujete a povzbudzujete. Prezreli sme si všetky zápisníčky, ktoré nám deti odovzdali, a ako najkrajšie a najzaujímavejšie, čo sa týkalo písaného  textu ale aj ilustrácií,   sme vybrali  tieto:

1.miesto:  Kajka Magdová  4.B
2.miesto: Simonka Vencúriková 3.B
3.miesto: Emka Pončáková  2.B


Zvláštne ceny za pekné nápady dostali ešte žiaci: Bruno Kohút 2.A, Nelka Lamošová 3.B, Timka Stašová 3.A 

 

Viac fotiek nájdete TU.