04.06.2022, Sobota

Veľké poďakovanie za ZOO

Vďaka opätovnému víťazstvu v súťaži vystavovaných veľkonočných vajíčok v Eperii - Shoping Mall sa deti našej školy zúčastnili zájazdu v ZOO v maďarskom meste Nyíregyháza.

Za krásne nezabudnuteľné zážitky, ktoré sme mali v tejto zoologickej záhrade ďakujeme všetkým pedagogickým zamestnancom a žiakom, ktorí sa spolupodieľali na výzdobe kreatívnych veľkonočných vajíčok.

Taktiež veľké poďakovanie patrí všetkým našim kamarátom, rodičom a priateľom školy, ktorí nám svojimi hlasmi umožnili tento fantastický výlet

Aspoň takýmto malým obrazovým dokumentom sa chceme podeliť aj s Vami všetkými, ktorí ste nás podporovali v našom úsilí.

Ešte raz úprimná vďaka.