05.09.2022, Pondelok

Otvorenie školského roka 2022/2023

5.september bol významným dňom nielen pre nových prváčikov, ktorí prvýkrát prešli bránou našej školy, ale aj pre ostatných žiakov, učiteľov a nepedagogických zamestnancov.

Odštartovali sme ho štátnou hymnou v športovej hale a do atmosféry školy nás krásnym prednesom vtiahla žiačka 6.A triedy, Ninka Strelcová.

Pán riaditeľ nás všetkých milo privítal a povzbudil. Noví prváčikovia sa nám predstavili v plnej kráse a z prvého dňa v škole si odniesli uvítací diplom a hrejivý pocit na duši.

Do nového školského roka 2022/2023 si všetci navzájom prajeme veľa síl, trpezlivosti, chuti do práce, radosti  a pevné zdravie.