06.09.2022, Utorok

Vytvorenie rodičovského konta v Edupage (ak ste si ho ešte nevytvorili)

Pre vytvorenie konta rodiča v edupage je potrebné nahlásiť triednemu učiteľovi vašu e-mailovú adresu, ktorú používate (mnohí ste tak už urobili). Ak máte e-mailovú adresu nahlásenú, tak je potrebné na vytvorenie rodičovského účtu postupovať podľa priloženého videa v tomto príspevku.

Pre vytvorenie konta rodiča v edupage je potrebné nahlásiť triednemu učiteľovi vašu e-mailovú adresu, ktorú používate (mnohí ste tak už urobili). Ak máte e-mailovú adresu nahlásenú, tak je potrebné na vytvorenie rodičovského účtu postupovať podľa priloženého videa v tomto príspevku.

Ak by bol problém sa prihlásiť podľa tohto postupu, tak buď nemáte nahlásenú túto adresu, alebo je tam zapísaná nejaká iná adresa. Preto treba napísať triednemu učiteľovi, túto novú adresu, ktorú zmeníme v systéme. Ak už budete prihlásený cez rodičovské konto, tak sa budete vedieť prihlásiť potom aj do aplikácie edupage v mobile, kde budete dostávať informácie, ktoré vidí Vaše dieťa aj tie, ktoré sú určené iba rodičovi. Prajeme ešte pekný deň.

 

Odkaz na video nájdete TU.