10.10.2022, Pondelok

Návšteva Komisára pre deti

Piatok 07.10.2022 bol pre našu školu výnimočný deň, pretože nás navštívil Komisár pre deti Prof. MUDr. Jozef Mikloško PhD. spolu s odbornou poradkyňou komisára pre deti PhDr. Ing. Svetlanou Pavlovičovou MBA. Pán komisár si vybral našu školu ....

Piatok 07.10.2022 bol pre našu školu výnimočný deň, pretože nás navštívil Komisár pre deti Prof. MUDr. Jozef Mikloško PhD.  spolu s odbornou poradkyňou komisára pre deti PhDr. Ing. Svetlanou Pavlovičovou MBA. Pán komisár si vybral našu školu spomedzi osemdesiat vybraných škôl z celého Slovenska. Stretol sa so žiakmi - tínedžermi, aby si vypočul ich názory na dnešnú spoločnosť, aby sa ich spýtal, čo ich trápi, z čoho majú strach, čo prežívajú, z čoho sa tešia.

Vo svojej prednáške hovoril o základnej potrebe každého človeka: milovať a byť milovaný, o potrebe a ochrane rodinného spoločenstva i o nástrahách dnešného sveta.

V neformálnom rozhovore sme sa dohodli, že určite nejde o poslednú jeho návštevu na našej škole.

Tešíme sa na ďalšie stretnutie. 

 

Viac fotiek nájdete TU.