27.10.2022, Štvrtok

Jesenní škriatkovia v našej škole

Pestrofarebná jeseň zavítala aj  k nám do školských priestorov. Prišla vďaka kreativite rodičov a ich detí na  prvom stupni. Jesenní škriatkovia ...

Pestrofarebná jeseň zavítala aj  k nám do školských priestorov. Prišla vďaka kreativite rodičov a ich detí na  prvom stupni. Jesenní škriatkovia z prírodného materiálu zaplnili vestibul školy a mnohým vyrazili dych svojou jedinečnosťou. Ďakujeme všetkým zúčastneným za fantastické výtvory a veríme, že chvíle pri ich zhotovovaní boli plné pohody a dobrej nálady. Za túto aktivitu si každý zaslúžil odmenu, ktorá veríme každého potešila. Tí, ktorí zaváhali sa môžu do budúcnosti inšpirovať výstavkou v šatňových priestoroch, či v galérii na školskej stránke. Tešíme sa na spoluprácu o rok.

Prajeme veľa krásnych jesenných dní.

 

Viac fotiek nájdete TU.