23.11.2022, Streda

Dievča SPŠE v IT

SPŠ elektrotechnická v Prešove organizuje 24.11.2022 (štvrtok) o 15.00 aktivitu Dievča SPŠE v IT. V mysliach ľudí je IT sektor doménou mužov, ale niektoré činnosti v ňom lepšie zvládajú ženy. Ženy sú v práci ...

SPŠ elektrotechnická v Prešove organizuje 24.11.2022 (štvrtok) o 15.00 aktivitu Dievča SPŠE v IT. 

 

Dievča SPŠE v IT

V mysliach ľudí je IT sektor doménou mužov, ale niektoré činnosti v ňom lepšie zvládajú ženy. Ženy sú v práci vytrvalejšie a dokážu robiť naraz viacej činností, vedia aj budovať vzťahy, dôveru a empatiu, prinášajú na problémy nový uhol pohľadu.


Výhody práce v IT sektore sú dobrý plat, práca z domu, možnosť polovičného úväzku, cestovanie, život bez stereotypu.

Ak Ťa oslovila predstava byť súčasťou sveta IT, chceš sa o ňom dozvedieť veľa zaujímavých informácií a si dievča vo veku 11 až 15 rokov, tak neváhaj a príď na stretnutie. Zároveň sa dozvieš o štúdiu na SPŠE v Prešove z úst študentiek školy a pedagogičiek z danej oblasti.

Neváhajte a registrujte sa na:

https://forms.gle/f4RAP1gTcqDVxJYFA