09.12.2022, Piatok

Návšteva divadla

Poplietli ste si už niekedy niečo? Alebo ste si nevedeli spomenúť na koniec nejakého príbehu? Žiakovi Floriánovi sa to stalo na hodine literatúry, keď odpovedal pri profesorke Mechtildovej. Že nepoznáte takúto pani učiteľku? Veď jasné! Tá je totiž iba v Divadle Jonáša Záborského, v predstavení s názvom "Medovníkový domček," ktorý sme si my - piataci boli pozrieť v stredu. Nádherné kulisy, moderné spracovanie tejto klasickej rozprávky a kopec vtipných postrehov v prevedení hercov, sme ocenili dlhým potleskom. Veríme, že sa tu čoskoro vrátime.