21.12.2022, Streda

Šikovný chlapec, šikovné dievča

Dňa 8.12.2022 sa vybraní žiaci z 3.A a 3.B triedy zúčastnili súťaže s názvom Šikovný chlapec, Šikovné dievča.Obsahom súťaže bolo riešenie úloh ...

Dňa 8.12.2022 sa vybraní žiaci z 3.A a 3.B triedy zúčastnili súťaže s názvom Šikovný chlapec, Šikovné dievča.Obsahom súťaže bolo riešenie úloh rôznych typov.Žiaci individuálne riešili predložené úlohy - krížovky, hlavolamy, skladačky a praktické úlohy v priestoroch ABC - Centra voľného času. Súčet bodov z jednotlivých úloh je rozhodujúci pre postup do finálového kola. Do finálového kola postupujú žiaci, ktorí získajú najviac bodov, daných súčtom z jednotlivých úloh.

Žiaci postupujúci do finálového kola ( termín konania bude oznámený) zhotovia vopred výrobok podľa zadaného postupu a ten prinesú do finálového kola.Z výrobkov bude urobená výstava a každému výrobku porota pridelí body.

 

Viac fotiek nájdete TU.