21.12.2022, Streda

Vlastnoručne zhotovené ozdoby

Valček, misa, múka, soľ a rôzne vykrajovačky na perníčky sme potrebovali v utorok v ŠKD, aby sme sa zahrali na mamičky - pekárky. Z múky, soli a vody sme si pripravili cesto, ktoré sme na pomúčenej školskej lavici:) vyvaľkali. Každý z nás si ...

Valček, misa, múka, soľ a rôzne vykrajovačky na perníčky sme potrebovali v utorok v ŠKD, aby sme sa zahrali na mamičky - pekárky. Z múky, soli a vody sme si pripravili cesto, ktoré sme na pomúčenej školskej lavici:) vyvaľkali. Každý z nás si potom vykrajoval tvary, ktoré sa mu páčili. Keď nám ich pani učiteľka v rúre vysušila, mohli sme si ich v stredu, opäť v ŠKD, vymaľovať. A máme vlastnoručne zhotovené ozdoby na vianočný stromček.

Mysleli sme aj na našu pani vychovávateľku Zuzku, ktorá má stále ruku v sádre a tak sme pripravili ozdôbky aj jej. Pridávame aj malý odkaz, ktorý si však, ZUZKA, musíte nájsť medzi fotkami.    ŠŤASTNÉ   A   VESELÉ  

 

Viac fotiek nájdete TU.