18.01.2023, Streda

"Vypni mobil, otvor knihu."

"Knihy sú otvorené dvere do čarovného sveta." "Vypni mobil, otvor knihu." V tomto duchu sa niesli besedy o prečítanej knihe na hodinách literatúry v 5.ročníku. Každý žiak prezentoval  prečítanú knihu podľa ...

"Knihy sú otvorené dvere do čarovného sveta." "Vypni mobil, otvor knihu."

 

V tomto duchu sa niesli besedy o prečítanej knihe na hodinách literatúry v 5.ročníku. Každý žiak prezentoval  prečítanú knihu podľa vlastného výberu a porozprával spolužiakom, čo ho najviac oslovilo, zaujalo a poučilo. V duchu sme sa preniesli do ríše poviedok, rozprávok, dobrodružných a napínavých príbehov. Žiaci sa navzájom inšpirovali k čítaniu ďalších kníh. Aj takými aktivitami sa snažíme žiakov povzbudzovať k čítaniu, aby sami objavovali bohatstvo a zmysel literatúry. Boli to veľmi inšpiratívne a príjemné chvíle. :)