04.03.2023, Sobota

Korčuliarsky kurz 4.B. triedy

“Keď spoznáš hranice svojich možností, môžeš ich posúvať.” Albert Einstein V dňoch 27.2.-3.3.2023 sa žiaci 4.B. triedy zúčastnili korčuliarskeho kurzu v PSK Aréne Prešov. Veľmi si pochvaľovali ...

V dňoch 27.2.-3.3.2023 sa žiaci 4.B. triedy zúčastnili korčuliarskeho kurzu v PSK Aréne Prešov. Veľmi si pochvaľovali prácu inštruktorov, všetci boli milí, ústretoví a vedeli motivovať pri každej aktivite. Deti sa tešili, tí ktorí už skúsenosť s korčuľovaním mali, ale aj nováčikovia na ľade, pre ktorých bol tento kurz výzvou.  Pokroky boli viditeľné priamo pred očami.  Naučili sa a zdokonalili v korčuľovaní na ľade, naučili sa dávať pozor na seba a taktiež na svojich spolužiakov, zároveň sa naučili prijímať aj boľavé pády. 

Veľmi sa tešíme z ich pokrokov a najvačšiu radosť máme z tých, ktorí išli na ľad so strachom, strach odohnali a začali sa tešiť z pohybu, ktorý im bol ponúknutý.

Viac fotiek nájdete TU.