17.02.2023, Pondelok

VALENTÍNSKY VEČIEROK

Náš "pilotný projekt" VALENTÍNSKEHO  VEČIERKA  bol veľmi úspešný, a tak aj keď s odstupom času, ale predsa, Vám o ňom chceme dať vedieť. Organizovali ho naši deviataci, ktorí sa zároveň predviedli nádherne nacvičeným valčíkom. 

Náš "pilotný projekt" VALENTÍNSKEHO  VEČIERKA  bol veľmi úspešný, a tak aj keď s odstupom času, ale predsa, Vám o ňom chceme dať vedieť. Organizovali ho naši deviataci, ktorí sa zároveň predviedli nádherne nacvičeným valčíkom. 

Krátky program moderného tanca si pripravili aj dievčatá zo 7.A, spevom nás milo prekvapilo viacero žiakov no a zábava bola v plnom prúde. O skvelé pesničky, hru svetiel na parkete a perfektnú atmosféru sa postaral náš p. učiteľ Peter Švaňa a p. učiteľky: Adamkovičová, Hvizdová, Trojanovská, Kačmarová, p. uč. Vančo a Gombár. Technické zabezpečenie akcie mali na starosti Peťo @ Maťo Music team.

Všetkým Vám preto veľmi pekne ďakujeme, že ste nám dôverovali a pomohli zorganizovať tento večierok. Veríme, že sa stane dobrou tradíciou, v ktorej budú ďalší deviataci pokračovať.  

Viac v odkaze TU.