28.05.2023, Nedeľa

A opäť prevencia

Aj keď sa školský rok pomaly blíži ku koncu, nezabúdame na preventívne aktivity. JA TO ZVLÁDNEM je aktivita zameraná na našich piatakov, v ktorej sa mohli naučiť, ako sa popasovať so stresom a záťažovými situáciami. Ako si budovať priateľstvá a dobré vzťahy v triede, ako riešiť konflikty si natrénovali naši šiestaci v programe NAUČME SA SPOLU VYCHÁDZAŤ.

Žiakov 8.A zaujal interaktívny program PREVENCIA V OBLASTI LÁTKOVÝCH A NELÁTKOVÝCH ZÁVISLOSTÍ. Spomínané aktivity zrealizovala na našej škole Mgr.Mária Szirmaiová, PhD., sociálna pedagogička pre ZŠ v CPPPaP Prešov. Tešíme sa na spoluprácu aj na budúci rok.