04.09.2023, Pondelok

Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024

Septembrom končí leto, čas dovoleniek a prázdnin a začína opäť školský rok plný povinností. Po dvojmesačnej prestávke aj naša škola otvorila svoje brány. Žiaci sa oddýchnutí vracajú do školských lavíc, kde ich v triedach vítajú ich učitelia.

Septembrom končí leto, čas dovoleniek a prázdnin a začína opäť školský rok plný povinností. Po dvojmesačnej prestávke aj naša škola otvorila svoje brány. Žiaci sa oddýchnutí vracajú do školských lavíc, kde ich v triedach vítajú ich učitelia.

Pri príležitosti začiatku nového školského roka riaditeľ školy Mgr.Vladimír Lukáč spolu s primátorom mesta Prešov Ing. Františkom Oľhom osobitne privítali prvákov a popriali im veľa úspechov a radosti z každého dňa, ktorý strávia v škole. Náročný rok to bude pre žiakov 9. ročníka, ktorých čaká Testovanie 9 a prijímacie skúšky na stredné školy. Na ceste za poznaním všetkým prajeme veľa odhodlania, trpezlivosti a vytrvalosti. Veľa úspechov, milí žiaci a učitelia!

 

Viac fotiek nájdete TU.