08.12.2023, Piatok

Mikulášske prekvapenie v knižnici

V stredu sme zažili veľa zábavy v našej škole. Doobedu nás v jednotlivých triedach navštívil Mikuláš aj  s balíčkami sladkých prekvapení a poobede sme sa stretli v tichu našej školskej knižnice so žiakmi I. stupňa na krúžku, kde sme si chceli prečítať nejaké nové a zaujímavé knihy. . A tam nás čakalo ďalšie milé prekvapenie. K rodinke Svatovcov (Mirka je žiačkou našej školy z 3.B triedy), doniesol sv. Mikuláš sériu kníh o PETRONELE  JABĹČKOVEJ a jej nevšedných zážitkoch, a tí ich odovzdali našej školskej knižnici ako DAR. Veľmi sme sa potešili týmto novučkým knihám a hneď sme si z každej prečítali úryvok. Ďakujeme, že aj takýmto spôsobom cez rodinu Svatovcov sa zhmotnila láska a štedrosť sviatku sv. Mikuláša.