06.03.2024, Streda

Jar u nás v škole

Jar nie je len jedným z ročných období roka.  Je to akoby aj začiatok nového života.  Je to čarovný čas, kedy príroda okolo nás začína ožívať.  Slniečko je toho dôkazom.

Jar nie je len jedným z ročných období roka.
Je to akoby aj začiatok nového života.
Je to čarovný čas, kedy príroda okolo nás začína ožívať.
Slniečko je toho dôkazom.

Po zime, snehu a zimných radovánok k nám prišlo najkrajšie ročné obdobie – JAR. Cítiť ju vo vzduchu a zohrievajú nás aj prvé teplé lúče. Príroda sa pomaly začína prebúdzať a kvitne do krásy.Jar je to aj čas skvelej nálady, úsmevov, šťastia a lásky.  To, že to tak naozaj v živote je, vidno to aj na našich žiakoch a zamestnancov školy. Ak vojdete do priestorov našej školy, zaiste sa o tom aj presvedčíte. Usmievavé detské duše a dobrá nálada medzi našimi učiteľmi je toho len dôkazom. Veď nečudo.

Jar akoby svojím prvým jarným vánkom vniesla do vnútra našich školských priestorov časť svojej jarné prírody - svojej jarnej krásy. Naša školská výzdoba je jedinečná a pestrofarebná, že zaiste navodí každému z nás dobrú náladu, úsmev, či príjemný pocit.