24.03.2024, Nedeľa

Deň vody v 1.B.

Svetový deň vody /22.marec/ je medzinárodný deň oslavy, ale je aj príležitosťou pre zamyslenie sa nad dôležitosťou vody pre život na Zemi a nutnosťou chrániť tento cenný zdroj. Voda je základom pre existenciu všetkého živého, vrátane ľudí.

Svetový deň vody /22.marec/ je medzinárodný deň oslavy, ale je aj príležitosťou pre zamyslenie sa nad dôležitosťou vody pre život na Zemi a nutnosťou chrániť tento cenný zdroj. Voda je základom pre existenciu všetkého živého, vrátane ľudí.

Žiaci 1.B. triedy mali v tento deň vyučovanie zamerané na význam vody pre život na planéte Zem. Obohatené bolo  o jednoduché pokusy, “bábovečku” plnú hádaniek, skladaciu knižočku “kolobeh vody v prírode” a mnohé iné. Po usilovne vykonenej práci si pochutili na bábovke i čajíku.

 

Viac fotiek nájdete TU.