03.04.2024, Streda

EKOVÝCHOVNÝ PROJEKT

Zbierame batérie so Šmudlom je ekovýchovný projekt určený pre prvákov na základných školách. Dňa 27.3.2024 deti 1.A a 1.B. triedy navštívil neporiadny Šmudlo, ktorý potreboval pomôcť upratať les od odpadkov. Zábavnou a hravou formou sa deti naučili, prečo je dôležité triediť odpady, kam ktorý druh odpadu patrí a zistili, kde môžu odniesť použité batérie z hračiek.
Svoje získané vedomosti si teraz možu overiť v praxi a použité batérie odovzdajú svojej p. učiteľke, ktorá ich odovzdá spol. SEWA ( organizátor projektu/v spolupráci s neziskovou organizáciou DAPHNE )