03.04.2024, Streda

Predškoláci u nás v škole

Ako býva pekným zvykom, aj v tomto školskom roku boli deti z MŠ Čergovská pozrieť svojich väčších kamarátov, ako sa im darí v prvom ročníku. Návšteva sa konala 27.3.2024. Deti videli, čo všetko sa už žiaci 1.B. triedy  naučili. Predškolákov milo privítali, ukázali im, ako sa učia čítať, písať, počítať, spievať i recitovať. Spoločne si prezreli priestory školy. Deti z MŠ sa tiež predstavili a zarecitovali básničky. Aby pracovali ako usilovné včielky a boli múdre ako sovičky, pripravili sme si pre nich darčeky, ktoré im vyčarovali radostné úsmevy na perách.