10.04.2024, Streda

Najkrajšie veľkonočné vajíčka ?

Ako každý rok aj tohto roku sme sa zúčastnili v Eperia Shopping Mall súťaže o najkrajšie veľkonočné vajíčka, kde sme v hlasovaní cez Fb a Apke Eperia získali I. miesto a v hlasovaní cez infopult krásne II. miesto. Touto cestou,by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať ...

Ako každý rok aj tohto roku sme sa zúčastnili v Eperia Shopping Mall súťaže o najkrajšie veľkonočné vajíčka, kde sme v hlasovaní cez Fb a Apke Eperia získali I. miesto a v hlasovaní cez infopult krásne II. miesto. Touto cestou,by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať všetkým našim učiteľom, našim akčným žiakom, úžasným kolegom,rodičom,fb priateľom s v neposlednom rade aj aktívnym študentkám PaSa v Prešove,skvelým budúcim učiteľkám z PU - Pedagogickej fakulty v Prešove, že ste aj Vy svojou aktivitou prispeli k našej výhre.

Ešte raz veľké Ďakujem aj za naše detičky, vážime si to.