22.04.2024, Pondelok

Knihy sú otvorené dvere do čarovného sveta

Žiaci 5.A triedy sa na posledných hodinách literatúry preniesli do sveta poviedok, románov, rozprávok, povestí... Každý žiak prezentoval ...

Žiaci 5.A triedy sa na posledných hodinách literatúry preniesli do sveta poviedok, románov, rozprávok, povestí... Každý žiak prezentoval pred celou triedou knihu, ktorú prečítal v posledných mesiacoch podľa vlastného výberu. Boli to veľmi obohacujúce chvíle. Žiaci sa mohli navzájom inšpirovať vo výbere knihy a vniesť novú chuť do čítania svojim spolužiakom. V diskusii sa podelili o svoje čitateľské zážitky, dobrodružstvá a o mnohé obohacujúce myšlienky. Diskutovali sme aj o tom, prečo je čítanie prospešné pre náš život a v čom je rozdiel medzi klasickou a elektronickou knihou. Na záver sme vyhodnotili najlepších čitateľov.

Na popredných miestach sa umiestnili žiaci: Sára Hrušková, Sofia Turčanová, Matúš Brutvan a Jakub Bodnár. Tak dočítania, priatelia.

 

Viac fotiek nájdete TU.