02.05.2024, Štvrtok

Okresné kolo výtvarnej súťaže „VESMÍR OČAMI DETÍ” 2024

Dňa 11.04.2024 sa v budove HaP v Prešove konalo vyhodnotenie okresných kôl výtvarnej súťaže „Vesmír očami detí“ pre okres Prešov, Poprad, Sabinov, Kežmarok, Levoča. Vyhlasovateľom súťaže bola Slovenská ústredná hvezdáreň v Hurbanove v spolupráci s ostatnými astronomickými zariadeniami na Slovensku.

Z celkového počtu prihlásených prác t.j. 808, sme úspešne postúpili do celoslovenského kola výtvarnými prácami žiačok Júlie Šofrankovej z 3.B  a Vivien Bellovej z 3.A triedy

Ďalšou ocenenou prácou – vystavenou  v expozičnej časti planetária - je maľba žiačky Niny Veteráni z 3.A triedy.

Srdečne blahoželáme